Wyczekiwane premiery kinowe 2021

0
837
premiera
pexels.com

Nie możemy się doczekać momentu, w którym kina zostaną otwarte. Wielu z nas bardzo często odwiedzało ten przybytek i cieszyło się z nowych filmów. Na jakie premiery czekamy w tym roku? Czym zaskoczy nas kinematografia? Oto najbardziej wyczekiwane filmy w roku 2021.

Kochamy kino

Polacy (i nie tylko) kochają chodzić do kina. Przed erą koronawirusa i obostrzeń tę rozrywkę wybieraliśmy najczęściej. Wypady na filmy wraz z drugą połówką lub przyjaciółmi stanowiło niemalże naszą codzienność. Niestety, teraz musimy obejść się smakiem. I możemy znaleźć różne premiery na niektórych platformach, to brakuje nam tego najważniejszego. Mimo, że kina funkcjonują, to nie każdy może do nich się udać (głównie przez limity). Nie mniej czekamy na kilka premier, które mogą zrewolucjonizować filmografię. Jakie to premiery? Sprawdźcie sami!

Premiery kinowe

Na jakie filmy czekamy? Kiedy udać się do kina, by je obejrzeć? Co chcemy oglądać? Co roku do kin wchodzi kilkanaście filmów. Niektóre wydają sie być pospolite, na inne czekamy całe wieki. Tak na przykład było w przypadku wszystkich filmów od Marvela lub Gwiezdnych Wojen. Z wypiekami na twarzy wyczekiwaliśmy filmowych biografii polskich seryjnych morderców. W tym roku również pojawią się ciekawe filmy, które warto zobaczyć. Przedstawimy Wam pozycje, które spodobają się i Wam, i Waszym pociechom.

Raya i ostatni skok

Zaczynamy od bajki. Jest to pozycja, która wyszła spod rąk producentów Disneya. Z racji tego, że filmy z tej wytwórni cieszą się ogromną popularnością i są kręcone na najwyższym poziomie, to czekamy na premierę Rayi i ostatniego smoka. Kto wie? Może warto wybrać się na bajkę całą rodziną? Premiera planowana jest na 9 kwietnia. O czym jest owa animacja? Raya jest wojowniczką z Kumandry, która szuka ostatniego smoka. Zwierzęta te zostały uznane za wymarłe.

Diuna

Ci, którzy widzieli wersję z 1984 lub czytali książkę Franka Herberta zaczynają mieć swoje spekulacje co do filmu. Chociaż do premiery musimy czekać do października, to wiele osób już planuje wypad do kina. Diuna jest pustynią, na którą przybywa pewien ród. Na jej terenie wydobywa się pewną, bardzo ważną substancję, która pozwala na podróże międzyplanetarne i przedłużenie życia. Fani sci-fi na pewno się odnajdą w tych klimatach.

sala
pexels.com

Wonder Woman 1984

Akcja filmu rozgrywa się podczas zimnej wojny. Tytułowa bohaterka dzielnie walczy ze swoimi przeciwnikami. W końcu jest bohaterką DC Comics, które wielu z nas uwielbia. To bardzo logiczne, że czekamy na tę premierę (tak było też z poprzednimi częściami). Członkini Ligi Sprawiedliwości przyciąga nas do ekranów kin lub telewizorów. Niestety, nie wiemy dokładnie, kiedy będziemy mogli udać się na seans.

Nie czas umierać

Ciekawe czy w tej części usłyszymy „wstrząśnięte, ale nie zmieszane”. Nie czas umierać to kolejny film o najsłynniejszym szpiegu świata, który służy Jej Królewskiej Mości. Na początku filmu Bond przebywa na emeryturze, ale życie pokaże mu, że ten odpoczynek nadszedł dla niego zbyt szybko. Tutaj możemy spodziewać się typowego Bonda z jego strzelaninami, walkami, intrygami i pięknymi kobietami.

Czarna Wdowa

Nie trzeba za wiele mówić, dlaczego na ten film czekają prawie wszyscy fani kina. Pozycje od Marvela zawsze cieszyły się ogromną popularnością, a sale kinowe na prawie każdym seansie pękają w szwach. Akcja filmu rozgrywa się bezpośrednio po wydarzeniach z ostatniej części Avengers. Natasha Romanoff zmuszona jest do ciężkiej walki z nieznanym dotąd nikomu złoczyńcą. Uwielbiamy silne bohaterki!

Matrix 4

Od premiery 3 części minęło kilkanaście lat. Zdążyliśmy już zatęsknić za przygodami Neo. Film Wachowskich za każdym razem wzbudza wiele emocji. Nie inaczej jest tym razem. W tym przypadku byliśmy pewni, że trylogia Matrixa została całkowicie zamknięta. Takie niespodzianki od twórców zawsze są fajne.

reżyser
pexels.com

Szybcy i Wściekli 9

Klasyka w kolejnej odsłonie. Każdy film jest na bardzo wysokim poziomie, dlatego na nią czekamy. Co nas czeka w tej części? Tutaj głównym bohaterem będzie brat Dominica, który ma pewną misję do wykonania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here