afryka

Podcast 001: Z Polski do Afryki niedaleko! Podcast!

Afryka ją skusiła…

W pierwszym odcinku jejmościowego podcastu możecie posłuchać o afrykańskiej przygodzie Justyny. Moim zdaniem jest to wspaniała dawka wiedzy o Afryce i jej mieszkańcach. 

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Wyjaśnienie:

W końcu mi się udało nagrać pierwszy podcast w swoim życiu! Mam nadzieję, że nie ostatni:) Plan jest taki, żeby podcast „Ciekawe Historie” pojawiał się raz w miesiącu na moim blogu:) Tematyka będzie różna (jak wskazuje nazwa). Większość podcastów planuję w formie rozmów/wywiadów. Obecnie nie mam jeszcze żadnego sprzętu, który sprawiłby, że mój podcast będzie na wypasie, także przepraszam za jakość nagrania. Mam nadzieję, że z każdym nagranym podcastem będzie coraz lepiej i będzie się Wam podobać:)

W weekend byłam na Blog Conference Poznań i miałam przyjemność wziąć udział w warsztacie dotyczącym podcastów. Generalnie wyszło na to, że nigdy nie powinno się nagrywać telefonem bez dodatkowego mikrofonu… A mój wywiad z Justyną został nagrany właśnie w taki sposób. Informacje w nim zawarte uważam jednak za tak ciekawe, że nie mogłam ich zostawić tylko dla siebie i musiałam się podzielić. Dla mnie słuchanie tego odcinka było ok pod względem jakości, także mam nadzieję, że i Wy dacie radę:) 

O czym usłyszycie:

  • Skąd pomysł na przeprowadzkę do Afryki?
  • Jaką pracę trzeba wykonywać, żeby móc sobie pozwolić na taką przeprowadzkę?
  • Ile kosztuje życie w Gambii?
  • Co jest zaskakującego w Gambii?
  • Jacy ludzie mieszkają w Gambii?

Skąd pobrać podcast:

A Ty gdzie chciałbyś zamieszkać – napisz w komentarzu?